Novinka! Platební brána v aplikaci

Vážení zákazníci,

za přepravu po Olomouci a okolí lze nyní platit online kartou pomocí platební brány. Do našich aplikací jsme nově přidali možnost on-line platby kartou.

Vše probíhá on-line a Vaši kartu fyzicky nikam nepřikládáte. 

Na výběr máte dvě metody platby a to klasická platba - vyplnění údajů z karty nebo zrychlený bankovní převod pomocí tlačítka Vaši banky - kdy se přihlásíte do internetového bankovnictví a potvrdíte předvyplněné údaje o platbě.

Platba pomocí platební brány je pohodlná, rychlá a hlavně bezpečná. Platební bránu poskytuje ověřená společnost ComGate s jejíž bránou jste se určitě setkali při nákupech na internetu a eshopech.

Jak na to?
Telefonická objednávka - stačí nám do telefonu uvést, že chcete platit online kartou
Objednávka pomocí aplikace nebo web formuláře - stačí odeslat objednávku s vypočítanou cenou

Telefonická objednávka a pomocí aplikace - stačí otevřít odkaz na sledování vozidla a kliknout na tlačítko dole s logem platební karty. Poté budete přesměrováni na platební bránu.
Web objednávka formulářem - tlačítko pro platbu kartou se objeví po odeslání objednávky dole pod formulářem (mobilní verze), vpravo vedle formuláře (PC verze) a nebo otevřením odkazu na sledování vozidla.

Platbu kartou je nutné provést s dostatečným předstihem (nejpozději při nástupu do vozidla), aby zbyl dostatek času k autorizaci a ověření platby - vše probíhá okamžitě, řádově do několika minut. My ani Vy nechcete čekat na potvrzení ;-) Díky

Po zaplacení ceny pomocí platební brány není možné přidávat další zastávky, zpětné jízdy nebo změny adresy mezi tarify. Je nutné doobjednat novou zakázku ke stávající, chceteli i tyto platit kartou.

Náhledové obrázky platební brány a objednávky: