You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

VIP program Taxi UP Olomouc

Připravili jsme pro naše stálé i nové zákazníky věrnostní program. Stačí si jen registrovat telefonní číslo do VIP systému Taxi UP Olomouc, sbírat body za každou jízdu a tyto body směnit za voucher.

  • Jezdi s Taxi UP Olomouc
  • Sbírej body za každou jízdu
  • Vyměň body za voucher
  • Užij si jízdy ZDARMA!
Zaregistrovat se Přihlásit se

Nápověda k VIP členství Taxi UP Olomouc

Stačí se zaregistrovat zde. VIP účet je provázán s Vaším telefonním číslem. Na Váš účet se po každé ukončené jízdě připíše počet bodů podle aktuální útraty v poměru 1:1.
Pokud aktuální útrata činní 95 Kč, tak se na Váš účet připíše 95 bodů. V případě útraty 220 Kč, připíše systém 220 bodů. Tyto body můžete vyměnit za voucher v hodnotě 85 Kč, 170 Kč, 255 Kč.
Pro uplatnění voucheru je nutné vytvořit objednávku pouze telefonicky na našem nonstop dispečinku.

Ve zkratce: body se sbírají automaticky z každé telefonické a on-line objednávky nebo objednávky pomocí aplikace pro Android a iOS, jste-li členem VIP systému.
Aktivovaný voucher je možné uplatnit pouze při telefonické objednávce na našem nonstop dispečinku 735050504.

Vše najdete po přihlášení do VIP účtu. Pokud máte dostatek bodů, můžete vyměnit body za voucher přímo ve vašem účtu. POZOR! Aktivovaný voucher je možné uplatnit pouze při telefonické objednávce.

V těchto případech se nic neděje. Pokud má voucher vyšší hodnotu než cena jízdného, tak se cena za jízdu odečte a zbylá hodnota Vám na voucheru zůstane.
Pokud má voucher nižší hodnotu než cena jízdného, tak doplatíte pouze rozdíl mezi cenou jízdného a hodnotou voucheru.

Pokud jste zapomněli heslo ke svému VIP účtu, je nutné nás kontaktovat pomocí emailu a to na info@taxiup.cz. Z důvodu vyšší bezpečnosti není možné heslo generovat automaticky.